Gençler için Dijital Oyun Yazarlığı Atölyesi
Gençler için Dijital Oyun Yazarlığı Atölyesi

GalataPerform, Yeni Metin kapsamında Dijital Eğitim Modeliyle ana kadrosu ve yurtdışından eğitmenlerin katılımıyla 15-21 yaş arası gençlere yönelik Dijital Oyun Yazarlığı Atölyeleri düzenliyor.

Sonbaharda başlayacak olan atölye, 3 ay devam edecek. Dijital Eğitim Modeli kapsamında eğitim üç aşamadan oluşacak. Eğitim Setini Takip Et, Danışmanına Sor ve Oyun Yaz. Katılımcılar yeniperform.com’da yer alan eğitim setini takip edecekler, her bir katılımcıya GalataPerform eğitmen kadrosunda yer alan eğitmenlerle kendi zamanlarına göre birebir Danışmanına Sor süreci başlayacak ve oyun yazacaklar. 

Eğitim setinin içeriğinde GalataPerform ana eğitmen kadrosu tarafından hazırlanmış eğitim videoları yer alacak, önceden kaydedilmiş ve takip edilebilirliği kolaylaştırmak adına görsel bir zeminde düzenlenmiş bu video serisine ek olarak katılımcılara e-kitap olarak hazırlanan Yeni Metin Oyun Yazarlığı 101 kitabı ve proje kapsamında yazılan ya da çevrilen oyun metinlerinden 20 kitaplık bir seçki sunulacak. Ayrıca katılımcılara İsveç’ten Fransa’ya kadar uzanan yurtdışından misafir eğitmenlerin yer alacağı atölyelere katılım imkanı sağlanacak.

ATÖLYE PROGRAMI 

- Haftada 90 dakika birebir danışmanlık*

- 15 video ve 20 kitaplık Eğitim seti

- Yurtdışından gelen misafir yazarlar ile atölyelere katılım hakkı

* Katılımcıların zamanına göre ayarlanacak. 

Süre:

3 ay 

Ücret:

900 TL (KDV Dahil) 

Başvuru:

Detaylı bilgi ve kayıt için: yenimetin@galataperform.com adresine mail gönderebilirsiniz.

Bu atölyeler kapsamında GalataPerform’un genel sanat yönetmeni, yazar, yönetmen ve oyuncu Yeşim Özsoy, yazar ve dramaturg Dr. Ozan Ömer Akgül ve proje direktörü, yazar ve dramaturg Dr. Ferdi Çetin eğitim verecek. GalataPerform ana eğitmen kadrosu dışında yurtdışından dahil olacak yabancı eğitmenler, Elise Wilk (Romanya), Magali Mougel (Fransa), Jacinto Lucas Pires (Portekiz), Akos Nemeth (Macaristan), Athena Farrokhzad (İsveç) ve Demian Vitanza (Norveç).


SAHNEYİ KEŞFET!


Whatsapp Teknik Destek Hattı
Tel. No: +90 535 826 36 51
YENİPERFORM © 2020. Tüm hakları saklıdır.
Bu site SIM Creative&Digital tarafından hazırlanmıştır.