SSS

 

Teknik bir sorun ile karşılaştığınızda teknik@galataperform.com adresine e-mail gönderebilir, 0535 826 36 51 no'lu danışma hattımızı arayabilir ya da WhatsApp üzerinden mesaj gönderebilirsiniz. Mesai saatleri içerisinde sizlere dönüş sağlayacağız.Daha iyi bir deneyim için Google Chrome kullanmanızı öneririz.
 

 

1- Siteye üye olmadan bilet satın alıp gösterimleri izlemek mümkün mü?

 Bilet satın almak için bilgilerinizi doğrulamanız ve siteye üye olmanız gerekmektedir.

 

2- Üye olurken bilgilerimi eksiksiz doldurup tamamladım ama üyeliğimin gerçekleştiğine dair bir mail ya da bildirim almadım. Üyeliğim onaylanmış mıdır?

Bu durumda üye girişi sayfasından mailiniz ve oluşturduğunuz şifreniz ile giriş yapmayı deneyerek üyeliğinizin onaylanıp onaylanmadığını kontrol edebilirsiniz. Onay mail ve bildirimleri gönderilirken yoğunluktan dolayı gecikmeler yaşanabilmektedir.

 

3- Banka kartı ile bilet satın alabiliyor muyum?

Evet, alınabiliyor.

 

4- Bilet satın alırken ödeme aşamasında kart bilgilerimi eksiksiz girmeme rağmen hata ile karşılaşıyorum. Öneriniz nedir?

Ödeme aşamasında bankadan kaynaklanan nedenlerden ötürü hata ile karşılaşıldığında eğer imkanınız varsa başka banka kartları ile devam ederek işlemi tamamlayabilirsiniz.

 

5- Bilet satın aldıktan sonra gösterimi izlemek için özel bir şifre ya da link iletilecek mi?

Üyelik bilgilerinizle giriş yaptıktan sonra bilet satın aldığınız oyunun altındaki “satın al” ibaresinin “izle” olarak güncellendiğini görecekseniz. Gösterim sayfası içerisinde ise geri sayımda bir video kapağı ile karşılaşacaksınız. Satın aldığınız gösterimi ilgili tarih ve saatte kendi sayfasına girerek izleyebilirsiniz.

 

6- Gösterim saati gelmiş olmasına rağmen canlı yayın başlamadı. Ne yapmalıyım?

Eğer bilet satın aldığınız etkinliğin sayfasındasınız ve gösterim saatinin gelmiş olmasına rağmen içeriğe ulaşamıyorsanız sayfayı yenileyerek geri sayım görselinin canlı yayın akışı görseli ile değişmesini sağlayabilirsiniz. Unutmayın gösterim saatinde internet sağlayıcısı kaynaklı kısa gecikmeler yaşanabilmektedir.

 

7- Gösterimi izlerken ses ve görüntüde senkron problemi yaşıyorum. Sorunun kaynağı nedir?

Gösterim sırasında yaşanan senkron problemleri internet sağlayıcınız ya da cihazınız kaynaklı olup şartlar iyileştiğinde giderilmektedir.

 

 


SAHNEYİ KEŞFET!


Whatsapp Teknik Destek Hattı
Tel. No: +90 535 826 36 51
YENİPERFORM © 2020. Tüm hakları saklıdır.
“Digital Perform projesi, Almanya Dışişleri Bakanlığı, Goethe-Institut ve ortakları tarafından Uluslararası Yardım Fonu kapsamında desteklenmektedir. www.goethe.de/relieffund
Whatsapp Teknik Destek Hattı Tel. No: +90 535 826 36 51
Bu site SIM Creative&Digital tarafından hazırlanıştır.